logo-samandehi
 

والیانی

متولد 1348 در اصفهان ، تحصیلات در مقطع کاردانی در رشته طراحی ساختمان و دکوراسیون داخلی و هم چنین  تکنسین در امور نقشه کشی  ساختمان  میباشد. در شرکتهای  متعددی از جمله (شرکت مهندسین مشاورهمگون ، شرکت مهندسین مشاورشاخص سازان، شرکت مهندسین مشاور سازه اندیشان پویا و شرکت بین المللی  فولاد تکنیک ) همکاری داشته است  و در حال حاضر با شرکت مشاور سازه اندیشان پویا همکاری دارد.

وی فعالیت هنری  خود را از سال 1380 با فراگیری ساز" دف " آغاز نمود . وی ابتدا فرا گیری دف را نزد " آقای شیخ بهائی" آغاز کرد و درحین یاد گیری در سال 1382 درحوزه هنری استان اصفهان مشغول آموزش دادن این ساز کرد.درادامه درسال 1384از محضر" استاد بیژن کامکار" (سلطان دف ایران ) کسب فیض نمود .

فعالیتهای گروهی وی  در گروه  صفاهان به  سرپرستی آقای شیخ بهائی  در سال 1382 بعنوان سرپرست گروه دف آغاز  شد و تا سال 1385 با این گروه همکاری نمود که ثمره این فعالیت ها اجراهائی  در کنسرت های مختلف در داخل و خارج  از کشور بوده است که از جمله میتوان به اجرای کنسرت هائی در کشورهای " آلمان و هلند و . . . " و هم چنین" سازمان میراث فرهنگی تهران ، دانشگاه اصفهان ، مرکز تربیت معلم و . . . " اشاره نمود .

وی درسال 1385 با کسب اجازه از محضر" استاد بیژن کامکار"  شروع به آموزش دادن دف این سازعرفانی کرد وهم اکنون مشغول به تدریس این ساز در هنرسرای خورشید و آموزشگاه موسیقی رودکی و آموزشگاه شورانگیز میباشد. هم چنین سرپرستی گروه ثنا را عهده دار میباشد . "گروه موسیقی ثنا" فعالیت هنری خود را از سال 1387 آغاز نمود. این گروه با همکاری سازمان فرهنگی ، تفریحی شهرداری اصفهان اقدام به برگزاری کنسرت های آموزشی و اجراهای ویژه درمراسم واعیاد مختلف نموده است .از جمله کنسرت های گروه ثنا میتوان به اجرای برنامه در" دانشگاه علوم پزشکی اصفهان ، دانشگاه شیخ بهائی سپاهان شهر، تالار پلی اکریل ، تالار شهید آوینی بندرعباس و . . . " ( در روز میلاد با سعادت حضرت فاطمه (س) و حضرت معصومه (س)) اشاره نمود.

تمامی حقوق مادی و معنوی سایت متعلق به آموزشگاه موسیقی رودکی اصفهان می باشد